Lowry ve başkan Ujiri, sezon ortasında ne konuştular?

Kyle Lowry, Toronto Raptors başkanı Masai Ujiri ile yaptığı sezon ortası sohbetinden bahsetti.

Sezonun başlangıcında, Lowry takımdaki en yakın arkadaşı DeMar DeRozan’ın takaslandığı zaman Raptors takımı sahiplerine karşıs hayal kırıklığına uğradığını belirtmişti. Takasın sona erdiği tarihe doğru çıkan takas söylentilerinden dolayı Leonard zorlanan Lowry, şu ifadeleri kullandı:

“Sadece DeMar takası hakkında veya belirli şeyler hakkında değil, genel olarak ne yapacağımız hakkında bir konuşmaydı. Masai bana ‘Biz kazanmak istiyoruz, sana inanıyoruz, bana karşı herhangi bir şeyin varsa, bu olumsuz duygularla ilgili konuşalım.’ dedi. Ama yoktu. Sadece basit ve profesyonel bir ilişki olarak tuttum ve ikimizin de profesyonel bir ilişkisi vardı. Takımımızın gidebileceği yöne gitmeyeceğini de hissetti ve bunun hakkında bir konuşma yaptık.”

“KENDİN OL, İSTEDİĞİMİZ KİŞİ OL, KYLE LOWRY OL!”

Ujiri, Lowry’nin olabileceğinin en iyisini olmasını istediğini, çünkü ona inandığını söylemişti. Ve Kyle ise, diyaloglarını takiben iyi cevap verdi.

Ujiri’nin açıklamaları ise şöyleydi:

“Ben her zaman ne yapıyorsak ona sonuna kadar varım diye hissediyorum. Samimi söylüyorum. Aramızdaki konuşma ‘Dinle, senin böyle olmasını istiyoruz. Bizim için bu olabilir misin, olamaz mısın? Olduğun kişi ol. Olmanı istediğimiz oyuncu ol. Kyle Lowry mi olman gerekiyor. Kesinlikle ol.’ şeklindeydi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir